O konferencji

 

KONFERENCJA NAUKOWA


WYZWANIA ROZWOJU TRANSPORTU
W XXI WIEKU

 

 


Sopot, 28-30 maja 2018 r.

 

 

 

 

Zapraszamy do udziału w

 

 

Konferencji Naukowej TranSopot 2018 - Wyzwania rozwoju transportu w XXI wiekuKonferencja jest kontynuacją spotkań, organizowanych od 1992 r., poświęconych kierunkom rozwoju sektora transportu, których celem jest wymiana poglądów i dyskusja nad współczesnymi kierunkami rozwoju transportu, upowszechnianie wyników badań własnych i dyskusja nad nowymi kierunkami badawczymi oraz integracja środowisk naukowych i praktyków gospodarczych z branży TSL. W tegorocznej edycji konferencji chcielibyśmy również zaproponować specjalnie dedykowaną sesję dla doktorantów i asystentów, która ma na celu rozpowszechnianie wyników badań naukowych prowadzonych przez naukowców nieposiadających stopnia doktora. 

 

W drugim dniu konferencji zaplanowaliśmy dla Państwa wyjazd studyjny pod hasłem Gdańsk – różne oblicza miasta.

 

Proponujemy dwa warianty do wyboru. Prosimy o przesłanie Państwa wyboru  (1 lub 2) mailem na adres: transopot@ug.edu.pl. Jeśli wybierzecie Państwo wariant 1 proszę o przesłania dodatkowo nr i serii dowodów tożsamości (bez tego nie będzie możliwy wjazd na teren portu):

1 wariant -  wizyta w Deepwater Container Terminal Gdańsk (DCT Gdańsk), w Kapitanacie Portu Gdańsk oraz zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności i Starego Miasta Gdańsk

2 wariant -  wizyta na  Westerplatte oraz zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności i Starego Miasta Gdańsk

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w autokarach zwracamy się z uprzejmą prośba o zadeklarowanie wariantu wycieczki do 10 maja 2018 r. 


Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

Program konferencji